Jak możesz nas wspomóc?

Stowarzyszenie działa non profit, ale aby być skuteczne, potrzebuje środków. Za otrzymane darowizny, jesteśmy w stanie sfinansować między innymi:
  • Papier i pocztę
  • Księgowość
  • Opłaty za wynajem sal
  • Opłaty przejazdowe prelegentów
Jeśli możesz, wesprzyj nas proszę skromną kwotą lub ustalonym stałym przelewem na dane:


68 1140 2004 0000 3102 7836 7653 - Mbank
Polskie Stowarzyszenie Transhumanistyczne
Ul. Kłobucka 8C/64 02-699 WarszawaWsparcie organizacyjne i naukowe

Jesteśmy zawsze otwarci również na osoby które pragną wesprzeć na merytorycznie i organizacyjnie przy naszych wydarzeniach i pracy badawczej.

Warszawa

Osoba kontaktowa Mateusz Łukasiak


Kraków

Osoba kontaktowa Jakub Palm
Co jeszcze mogę zrobić?

Polskie Stowarzyszenie Transhumanistyczne nawiązuje partnerstwo z organizacjami w całej europie, które umożliwiają zagospodarowanie szeregu talentów, które pozwalają tworzyć lepszy świat zgody z naszą wizją. Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności lub wiedzę, daj nam proszę znać, skontaktujemy Cię z nimi.

Fundacja Optimum Pareto

Optimum Pareto zajmuje się komputerowym wspomaganiem argumentacji i inteligencji tłumu oraz kwestiami bezpieczeństwa sztucznej inteligencji. Zapraszamy do współpracy informatyków, logików, filozofów i designerów.

Kontakt: Marcin Woźniak


Academia Romana

Poszukiwane są osoby znające się na bioinformatyce oraz statystyce. Możliwość zarówno odbywania stażu (zdalnego) jak i pracy (odpłatnie) na miejscu w Bukareszcie. Organizacja skupiona na prowadzeniu badań nad procesami starzenia się organizmów.

Pośrednictwo: Tomasz Romanowski